گرم کردن محیط های پرورشی با یونیت هیتر

گرم کردن محیط های پرورشی با یونیت هیتر

برای گرم شدن محیط های مختلف باید دستگاه های گرمایشی مناسبی را به کار برد. مساله گرم بودن بخش های مختلف در سالن های پرورشی که قارچ و یا طیور و مانند این ها در حال رشد و پرورش هستند نیز مورد بسیار مهمی است که باید مورد توجه صاحبان این بخش ها قرار گیرد.

طریقه گرم نگاه داشتن سالن پرورشی

برای گرم نگه داشتن سالن های پرورشی، دستگاه های مختلفی وجود دارد که باید به توجه به ویژگی مورد انتظار از یک دستگاه و با توجه به ویژگی محیط، یک سیستم گرمایشی مناسب را تهیه کرد. یونیت هیتر ها از جمله وسیله گرمایشی است که برای چنین بخش هایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه ها به دلیل مزایای زیادی که دارند، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید: اهمیت وجود دستگاه گرمایشی در سالنهای پرورشی.

مزیت استفاده از یونیت هیتر

  1. یونیت هیتر هایی که برای بخش های پرورش پرندگان، قارچ و مانند این ها قابلیت استفاده دارند را می توانید در انواع ظرفیت های مختلف و گوناگون تهیه کنید. انجام این کار کیفیت کار شما را بالا می برد و سود آوری بالا تری را برای شما به وجود خواهد آورد.
  2. برای کویل یونیت هیتر ها از لوله های مسی استفاده شده است که این مورد بر مزیت بیشتر آن به صورت چشمگیری اضافه کرده است.
  3. دمپر های قابل تنظیمی در بدنه آن ها به کار رفته است که امکان تنظیم به صورت دلخواه را برای شما به وجود می آورد.
  4. برای قرار دادن این وسیله های گرمایشی در بخش های دلخواه از یک محیط، قلاب های آویز برای آن قرار داده شده است که کار نصب آن را بسیار راحت تر می کند.
  5. پره آلومینیومی محور فولادی به دلیل مزیت بالا در آن ها قرار داده شده است.

سامان طیور سالیان زیادی است که در ارائه انواع هیتر کابینتی با کیفیت با بهترین قیمت در حال فعالیت است. تمامی محصولات ما شامل خدمات پس از فروش می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره با ما در تماس باشید. (09122633367 - 09127164278).

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود