لوله خم گردن شتری

لوله خم گردن شتری

لوله خم گردن شتری از جمله تجهیزات است که در دستگاه های انتقال دهنده دان وجود دارد. استفاده از این لوله ها سبب می شود که بدون آن که کمترین فشار فیزیکی به فنر منتقل کننده دان وارد شود، در شرایطی که مسیر دچار تغییر می شود و یا در طول خط انتقال کردن دان، نیاز به پیچش در مسیر است، مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات لوله خم گردن شتری

برای تولید این لوله ها استاندارد هایی را در نظر می گیرند و معمولا اندازه ای که برای آن ها در نظر می گیرند به اندازه 1.5 متر است و ضخامت استاندارد برای آن ها به اندازه 5 میلی متر است. زاویه این لوله های خم گردن شتری 130 درجه است و خم ملایم در طول 1.5 متر می تواند به آن وارد شود. در یک سمت از این انواع لوله ها کونیک قرار داده شده است.

دلیل استفاده از لوله خم گردن شتری

همان طور که می دانید، سیستم انتقال دان برای رساندن هر چه آسان تر مواد غذایی به سالن های پرورشی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم ها باید تجهیزات و وسایل دیگری نیز به کار گرفته شوند تا کار را آسان تر کرده و همچنین سرعت کار را بالا تر ببرد.
لوله خم گردن شتری برای استفاده در شرایطی که تغییرات مسیری زیاد است و در طول مسیر پیخ و خم هایی وجود دارد، بسیار کاربردیست و سبب می شود که به فنر انتقال دان فشار و آسیبی وارد نشود. این لوله ها به انتقال اتوماتیک مواد غذایی بسیار کمک می کنند و در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی می کنند.
لوله ها بسیار با کیفیت و با دوام ساخته شده اند و عامل های خارجی نمی تواند به آن ها صدمه ای وارد کند، بنابراین علاوه بر مزایایی که دارند، استفاده از آن ها به صورت طولانی مدت نیز امکان پذیر است و عمر مفید بالایی دارند.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود