تجهیزات سیلو و سیستم انتقال دان

سیلو پیچ و مهره ای گردسیلو پیچ و مهره ای مکعب مستطیلسیلو جوشی بلندسیلو جوشی کوتاه
سیلو پیچ و مهره ای گردسیلو پیچ و مهره ای مکعب مستطیلسیلو جوشی بلندسیلو جوشی کوتاه
آسیاب مرغداری و دامداریمیکسر مرغداری و دامداریبالابر مرغداری و دامداریلوله و فنر انتقال دان
آسیاب مرغداری و دامداریمیکسر مرغداری و دامداریبالابر مرغداری و دامداریلوله و فنر انتقال دان
بوت زیر سیلو تک خروجیبوت زیر سیلو دو خروجیبوت زیر سیلو سه خروجیبوت زیر سیلو چهار خروجی
بوت زیر سیلو تک خروجیبوت زیر سیلو دو خروجیبوت زیر سیلو سه خروجیبوت زیر سیلو چهار خروجی
بوت بارگیری با زاویه 45 درجهبوت بارگیری با زاویه 180 درجههاپر بارگیری ابتدای خطهاپر بارگیری میانی
بوت بارگیری با زاویه 45 درجهبوت بارگیری با زاویه 180 درجههاپر بارگیری ابتدای خطهاپر بارگیری میانی
تابلو برق سیستم انتقال دانچشم الکترونیکی سیستم انتقال دانسه راه تخلیه سیستم انتقال دانلوله تلسکوپی سیستم انتقال دان
تابلو برق سیستم انتقال دان
چشم الکترونیکی انتقال دان
سه راه تخلیه انتقال دان
انواع موتور گیربکس سیستم انتقال دان
انواع موتور گیربکس سیستم انتقال دان


اگر مواد غذایی مورد نیاز طیور خود که به پرورش آن ها مشغول هستید را در سیلو ها و یا انبار های مرکزی نگه داری می کنید، استفاده از سیستم انتقال دان مناسب ترین گزینه برای حمل آسان و منتقل کردن راحت و سریع دان ها به سالن ها است. در واقع با استفاده از این دستگاه به راحتی می توانید غذای مصرفی مورد نیاز پرندگان را به موقع و به صورت کاملا بهداشتی در اختیار آن ها قرار دهید زیرا که در این سیستم ها یک الکتروموتور به کار رفته است و دارای لوله های پلیمری است که در درون آن فنر قرار گرفته است که با توجه به این ویژگی ها خوراک طیور به سادگی در اختیار آن ها قرار می گیرد و به صورت کاملا یکسان در سر تا سر سالن پخش می شود.

سیلو ذخیره دان دارای چه ویژگی هایی است؟


در سیلو ذخیره دان می توانید مواد مصرفی مورد نیاز طیور را نگه داری کنید و نکته ای در این رابطه باید بدانید این است که تنها تا مصرف 4 الی 5 روز را می توانید نگه داری کنید.

مشخصات سیلو:
1.    بدنه از جنس گالوانیزه است و رنگ بدنه از anti uv است تا دمای داخل آن تنظیم و به میزانی مناسب باشد.
2.    به طریقی ساخته شده اند که آب و حشرات نمی توانند در داخل آن نفوذ کنند.
3.    نردبان و ستون های محافظ برای رفت و آمد روی آن ها در نظر گرفته شده است و برای دسترسی به محتویات داخل آن دریچه ای قرار داده شده است.
4.    خروجی های زیرین آن به صورت یک طرفه و دو طرفه طراحی شده اند.

سیستم هایی که برای پخش کردن دان مورد استفاده قرار می گیرند، دارای چه انواعی هستند؟


سیستم انتقال دان را در دو سایز مختلف ساخته اند که باید با توجه نیاز و اندازه ای که سالن دارد باید یکی از آن ها را استفاده کرد. این انواع همان طور که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، دارای ظرفیت های مختلفی برای ارسال دان در سالن هستند.
1.    سایز 75 میلی متر: ظرفیت انتقال دان 1300 کیلوگرم در ساعت است.
2.    سایز 90 میلی متر: ظرفیت منتقل کردن دان توسط آن به اندازه 2400 میلی متر در ساعت است.

مزیت استفاده از دستگاه انتقال دان چیست؟


به دلیل این که این سیستم ها به صورت اتوماتیک هستند، نیاز به نیروی انسانی و رفت و آمد های مکرر کاهش می یابد و به دلیل آن که مصرف برق بسیار پایینی دارند سبب می شود که در هزینه های شما به میزان زیادی صرفه جویی شود. همچنین به دلیل مکانیزه بودن آن ها از آلوده شدن خوراک طیور جلوگیری های لازم به عمل می آید و از بروز بیماری در پرندگان به صورت چشمگیری جلوگیری می شود.
با استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توانید زمان مشخصی را برای رساندن غذا به دست پرندگان تعیین کنید که این مورد در پرورش صحیح طیور نقش بسیار مهمی دارد و با یک برنامه ریزی و زمان بندی دقیق می توانید به رشد اصولی آن ها کمک کنید.

ویژگی لوله های پلیمری به کار رفته در سیستم منتقل کننده دان چیست؟


این لوله ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده اند. از جمله ویژگی های منحصر به فردی که در آن ها به کار رفته است شامل مقاومت در برابر سایش، نور آفتاب، تمامی شرایط آب و هوایی، پایدار در مقابل ضربه و مانند این ها است. این لوله ها کاملا به صورت مادام العمر ساخته و طراحی شده اند و برای هر شرایطی جهت استفاده در سالن های پرورشی کاملا مناسب هستند.

فنر انتقال دان چه مشخصاتی دارد؟


فنر انتقال دان باید در برابر شرایطی مانند فشار و پیچش هایی که به آن وارد می شود کاملا مقاوم و پایدار باشد و فاصله ای که گام های فنر باید از یک دیگر داشته باشند بسیار حائز اهمیت است زیرا باید مواد غذایی به مقدار مناسبی به سمت جلو منتقل شوند تا در اختیار پرندگان قرار گیرند.
برای رسیدن به این اهداف فنر ها را از آلیاژ هایی می سازند که بتوانند این موارد را پوشش دهد. همچنین با توجه به شرایط مختلف باید سایز مناسبی از فنر ها مورد استفاده قرار گیرد. سایز های مختلفی که برای آن ها در نظر گرفته شده است به اندازه های 65، 75، 90 و 100 میلی متر است.

اوگر منتقل کننده دان در سیستم انتقال دان چیست؟


اوگر در شرایطی به کمک شما می آید که انبار هایی که در آن به نگه داری مواد غذایی مشغول هستید از سالن پرورشی فاصله دارد، در این صورت هزینه های انتقال به میزان زیادی کاهش می یابد زیرا که دارای خصوصیات زیر هستند:
1.    از فولاد کاملا انعطاف پذیر ساخته شده اند.
2.    قطر داخلی 20.8 و قطر خارجی آن 36.8 میلی متر است.
3.    طول گامی که برای آن ها در نظر گرفته شده است به اندازه استاندارد 45.44 میلی متر است.

موتور گیربکس به کار رفته در دستگاه انتقال دان دارای چه ویژگی است؟


قدرت موتور گیربکس های مختلف متفاوت است و باید با توجه به مسافتی که وجود دارد، قدرت مناسبی از آن تهیه شود. اگر شما مسافتی کمتر از 35 متر دارید با یک نوع خاصی از قدرت موتور را تهیه کنید و برای سایر مسافت ها نیز به همین ترتیب. این موتور ها به صورت سه فاز ساخته و طراحی شده اند و مصرف برق کاملا پایینی دارند و همچنین ویژگی ضد آب بودن برای آن ها در نظر گرفته شده است.

سه راهی تخلیه دان به چه منظوری استفاده می شود؟


به یک خروجی جهت تخلیه مواد غذایی در سیستم انتقال دان احتیاج است که به سه راهی تخلیه دان معروف است که در انواع کشو دار و بدون کشو موجود است که با توجه به شرایط مختلفی که حاکم است باید نوع مناسبی از آن تهیه شود. معمولا قطر سوراخ خروجی آن به اندازه 75 میلی متر است.

سامان طیور سال ها تجربه در زمینه فروش تجهیزات مورد نیاز در سالن های پرورشی طیور دارد، شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت برای شما قرار داده شده است، با ما تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی های لازم را کسب نمایید تا بتوانید انتخابی کاملا صحیح و درستی را داشته باشید که بهترین نتیجه را از پرورش اصولی پرندگان بگیرید
.