هیتر جتی

هیتر جتی

هیتر جتی که نام سقفی نیز شناخته شده است شکلی مانند موشک دارد. این محصول را در سه مدل به صورت های گازی، گازوئیلی و دو گانه سوز تولید می کنند که هر یک از این انواع نیز خود به سه نوع دیگر ساده، دودکش دار و اگزوز دار هستند که به صورت های دو موتوره نیز وجود دارند. در ساخت این مدل، آخرین تکنولوژی و فناوری های روز به کار گرفته شده است که بدون شک برای ایجاد محیطی با گرمای مناسب می تواند برای شما بسیار کمک کننده باشد.

بدون شک تامین هوای گرم در فصل های سرد سال دغدغه بسیاری از ما است. اما جای نگرانی نیست زیرا می توان از هیتر های مخصوصی استفاده کرد و به کمک آن ها دمای محیط را تا میزان دلخواه افزایش داد. این سیستم های گرمایشی را در انواع مختلف می توانید تهیه کنید که با توجه به ویژگی و انتظاراتی که شما دارید، می توانید مدل مناسب آن را انتخاب و خریداری کنید.

ویژگی هیتر جتی یا سقفی

  1. این انواع بسیار کم مصرف هستند.
  2. راندمان و کارایی آن ها بسیار زیاد است.
  3. برای ساخت بدنه آن ها از استیل ضد زنگ استفاده شده است.
  4. این مدل را جهت نصب روی سقف ها استفاده می کنند.
  5. برای نصب روی سقف، چهار قلاب روی آن ها قرار داده شده است.
  6. گرما دهی فوق العاده ای را در محیط ایجاد می کند.
  7. این مدل سقفی بسیار مناسب برای سالن های پرورشی مانند پرورش قارچ است و همچنین بهترین انتخاب برای مرغداری ها است.
سامان طیور از فعال ترین ها در زمینه ارائه محصولات گرمایشی لازم برای مکان های مختلف است. هیتر کابینتی از جمله محصولات ما است که شما را در جهت تجهیز کردن محیط ها یاری می کند. تمامی محصولات ما از بهترین قیمت و کیفیت برخوردار هستند. کافیست با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.


ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود