لوله خرطومی سه راهی تخلیه دان با قطرهای مختلف

لوله خرطومی سه راهی تخلیه دان با قطرهای مختلف

برای سادگی و سرعت بالا حین منتقل کردن مواد غذایی به دست طیور از دستگاه های اتوماتیکی استفاده می شود که نیازی به نیروی انسانی زیاد ندارد و رفت و آمد ها را بسیار کم می کند. در نتیجه خوراک کاملا بهداشتی به دست پرندگان خواهد رسید.

این سیستم انتقال دان اتوماتیک دارای تجهیزات مختلفی است که یکی از این تجهیزات لوله های خرطومی پی وی سی pvc سه راهی تخلیه دان هستند که این لوله ها در محل نصب سه راهی تخلیه کننده دان روی لوله به مخزن و یا هاپر قرار می گیرد که در انواع قطر ها به اندازه 75 میلی متر و 90 میلی متر موجود هستند.

طریقه نصب لوله های خرطومی سه راهی تخلیه دان

این لوله ها که برای نصب روی سه راهی های تخلیه کننده دان ساخته و طراحی شده اند، دارای انعطاف بسیار زیادی هستند و به دلیل داشتن همین انعطاف، نصب و قرار دادن آن ها به صورت کاملا راحت و آسان انجام می شود.
هر یک از انواع این لوله های خرطومی برای نصب در مکان خود مناسب هستند و به هنگام تهیه هر یک باید به این نکته توجه ویژه ای داشت. برای مثال لوله خرطومی دارای قطر 90 میلی متر باید روی لوله منتقل کننده دان به قطر 90 میلی متر نصب شود که اندازه قطر خروجی آن باید 75 میلی متر باشد. با رعایت و توجه به این اندازه ها و انجام نصب درست می توانید بهترین عملکرد را برای رساندن مواد غذایی به طیور داشته باشید.

ویژگی و خصوصیات لوله سه راهی تخلیه دان خرطومی

  1. این لوله ها از جنس پی وی سی و بسیار با کیفیتی برخوردار هستند.
  2. مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط های آب و هوایی و یا برخورد های مکانیکی را از خود نشان می دهند.
  3. لوله های خرطومی در مقابل مواد خورنده و اسید ها نیز مقاومت و پایداری بالایی را از خود نشان خواهند داد.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود