لوله انتقال دان upvc در اندازه های مختلف

لوله انتقال دان upvc در اندازه های مختلف

لوله هایی که در دستگاه های انتقال دان قرار داده می شوند از جنس upvc هستند که این لوله ها کاملا ضد سایش بوده بدین معنی که دارای مقاومت و پایداری قابل توجهی در برابر سایش های حاصل از فنر انتقال دان هستند.

همچنین از مزیت و ویژگی منحصر به فرد دیگر این لوله ها باید بگوییم که به دلیل این که در آن ها مواد upvc یو پی وی سی به کار رفته است، می توانند به خوبی در مقابل اشعه خورشید که حاوی uv یو وی است، مقاومت و استحکام خوبی را از خود نشان دهند و طول عمر بسیار بالایی داشته باشند.

اندازه لوله های upvc

اندازه این لوله های یو پی وی سی که دارای جداره هایی به ضخامت 5، 5.8 و 4.3 میلی متر است را به دو صورت بیرونی و درونی تعیین می کنند که با توجه به ضخامت آن ها به ترتیب شامل اندازه های زیر هستند:
  1. قطری که لوله در اندازه بیرونی دارد به اندازه 110، 125 و 90 میلی متر است.
  2. قطر داخلی لوله ها به اندازه 100، 110 و 80 میلی متر است.
با توجه به این اندازه هایی که ذکر شد باید بگوییم که برای این لوله ها که دارای چنین قطر های خارجی و داخلی هستند می توانید فنر هایی را انتخاب کنید که به ترتیب دارای قطر 90، 100 و 75 میلی متر هستند و این فنر ها با چنین قطری برای چنین لوله هایی با این اندازه ها بسیار مناسب هستند.

ایجاد سهولت در حمل و نقل لوله های upvc و حجم انتقال مواد توسط آن ها

لوله های منتقل کننده دان upvc در سیستم انتقال دان را باید به سادگی بتوان جا به جا کرد و بدین منظور که بتوان سادگی و سهولت کافی را در هنگام حمل و نقل ایجاد کرد، اندازه های آن ها را به مقدار 4 متر در نظر گرفته اند. در مورد حجم ارسال مواد باید بگوییم که لوله های 110 میلی متر، 25 درصد و لوله های دارای قطر 125mm، 50 درصد حجم انتقال بیشتری نسبت به لوله های با قطر 90 دارند.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود