سیستم انتقال دهنده دان چیست

سیستم انتقال دهنده دان چیست

برای منتقل کردن دان به صورتی کاملا آسان از سیلو ها و یا انبار های مرکزی به درون سالن ها استفاده از این سیستم منتقل کننده دان به شما پیشنهاد می شود. این دستگاه ها دارای یک الکتروموتور هستند و فنری در داخل لوله های پلیمری آن قرار داده شده است که توسط آن ها خوراک طیور در سر تا سر سالن پخش خواهد شد. به صورت کلی هدف از تولید آن ها انتقال به موقع و صحیح غذا به دست پرندگان می باشد.

ویژگی های دستگاه هایی که برای انتقال دادن دان هستند

از جمله مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که در این سیستم انتقال دان به کار گرفته شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.    انتقال دان به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود و نیازی به نیروی انسانی نمی باشد.
2.    اثرات محیطی مانند گرما، سرما و رطوبت تاثیری بر روی این سیستم ندارد.
3.    رفت و آمد هایی که باید توسط نیروی انسانی انجام شود را به حداقل می رساند.
4.    استفاده از این دستگاه ها سبب می شود که آلودگی نتواند به دان ها منتقل شود و کاملا بهداشتی و تمیز باقی بمانند و تازه و سالم به دست طیور می رسند.
5.    هزینه هایی که صرف مصرف برق و نگه داری از آن ها می شود، بسیار پایین است.

مشخصات فنی این سیستم های منتقل دهنده دان چیست

لوله های انتقال دهنده بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده اند به صورتی که می توان گفت در برابر سایش، اشعه فرا بنفش نور آفتاب، ضربه، تغییراتی که در آب و هوا رخ می دهد و مانند این ها بسیار پایدار هستند و همین ویژگی سبب شده است که دارای طول عمر بسیار بالایی باشند و در هر شرایط آب وهوایی نا مناسب بتوان با خیالی آسوده از آن ها استفاده کرد.
شما می توانید با توجه به اندازه ای که سالن دارد از دو سایز مختلف این دستگاه استفاده کنید که شامل سایز های 75 و 90 میلی متر می شود. ظرفیتی که این سیستم ها دارند برای هر یک از این دو سایز که بیان کردیم متفاوت می باشد یعنی برای نوع 75: ظرفیت انتقال 1300 کیلوگرم در ساعت است و نوع 90 میلی متری آن: 2400 کیلوگرم بر ساعت ظرفیت انتقال دان دارد.
نکته ی جالب این می باشد که در انتهای سیستم یک سنسوری قرار داده شده است که کاملا اتوماتیک به هنگام پر و خالی شدن به موتور های گیر بکس فرمان می دهد که خاموش و یا روشن شوند. می توان حساسیت این سنسور ها را تنظیم کرد تا هیچ گاه دچار خطا نشوند.ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود