کولر مدل 13000 از رده انرژی E

کولر مدل 13000 از رده انرژی E

برای خنک کردن کارگاه های کوچک صنعتی استفاده از کولر های 13000 رده e به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از چندین دستگاه از این مدل کولر ها می توانید، سالن های بزرگ تر را نیز خنک کنید.

این مدل از کولر ها با توجه به ویژگی و خصوصیاتی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، یکی از کم مصرف ترین انواع سیستم های سرمایشی صنعتی محسوب می شوند.

ویژگی کولر های هوشمند 13000 از رده انرژی E

  1. برای ساخت و طراحی این مدل از کولر ها از قطعاتی استفاده شده است که از بهترین کیفیت برخوردار هستند و جدید ترین فناوری های روز در آن ها به کار رفته است.
  2. برای ایجاد دوام، مقاومت بالا و طول عمر زیاد این کولر ها، بدنه آن ها را از گالوانیزه طراحی کرده اند و ضخامتی مناسب را برای آن در نظر گرفته اند.
  3. در این کولر های 13000 از فن های سانتریفیوژی با بالانس استاتیک و دینامیک استفاده شده است.
  4. به منظور امکان تنظیم و کنترل آسان و ساه کولر، پنل کنترل برای آن ها در نظر گرفته شده است که کار با آن را بسیار ساده می کند.
  5. پد های استفاده شده در کولر صنعتی 13000 رده E از نوع پد های سلولزی است.

مزیت استفاده از پد سلولزی در کولر 13000 رده E

استفاده از این پد ها مزایای زیادی دارد و در مقابل پد های سرمایشی قدیمی و پوشالی از دوام و کیفیت بالا تری برخوردار است. 

از جمله مزیت پد های سلولزی این است که قادر هستند رطوبت را به مدت زمان بیشتری در خود نگه دارند که این ویژگی سبب می شود اثر سرمایشی افزایش یابد. از دیگر مزیت پد سلولزی این است که از عمر بالا تری برخوردار است و نیازی به نظافت و یا تعویض زود هنگام آن ها نیست.

بیشتر بخوانید: کولرهای رده انرژی E.


ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود