سیستم پرسی تولید کننده مه

سیستم پرسی تولید کننده مه

سیستم های مختلفی وجود دارند که برای ایجاد تهویه مطبوع در محیط های گوناگون به کار گرفته می شوند. این دستگاه ها در انواع متنوعی وجود دارند که یکی از آن ها سیستم تولید کننده مه پرسی است.

ویژگی سیستم پرسی

در این نوع از سیستم ها پایه های نازل برنجی  پیچی قرار داده شده است و این مدل مانند تمامی مدل های دیگر دارای نازل مه پاش است و همچنین هنگام ورود آب به داخل آن ها، فیلتری مخصوص در سر راه آن ها قرار داده شده است.

این دستگاه های پرسی دارای شلنگ سیم دار با سایز 6 هستند که در دو طرف آن ها مهره دنباله آهنی پرس داده شده است. سیم ها بسته به تک لایه و دو لایه آن ها می توانند فشار کاری به اندازه 200 تا 400 بار را تحمل کنند. به دلیل وجود مهره دنباله های آهنی امکان دارد که پس از گذشت یک مدت زمان شاهد زنگ زدگی باشیم که این زنگ زدگی ها وارد نازل شوند و گرفتگی ها را در سیستم به وجود آورند.


در مورد قیمت سیستم مه پاش پرسی باید بگوییم که هزینه آن با توجه به فاصله پایه نازل و کیفیت جنس هایی که در آن استفاده شده است، تعیین می شود.

نصب سیستم پرسی

برای نصب سیستم پرسی تولید کننده مه باید ابتدا در کارگاه مهره دنباله ها روی شلنگ با ابعادی مشخص که از پیش نیز تعیین شده اند، به کمک دستگاه های مخصوص پرس داده شوند و سپس این مهره ها بر روی پایه های پیچی نصب شده و آب بندی های لازم روی آن انجام شود. بنابراین نصب این دستگاه های مه پاش زمان بر است و باید حتما توسط نصابی ماهر مورد نصب قرار گیرد.

برای تهیه دستگاه های اتوماتیک برای تولید مه در محیط های مختلف مانند مرغداری ها یا هر سالن پرورشی دیگر و یا استفاده از این دستگاه ها در انواع محیط ها مانند رستوران ها و غیره با
سامان طیور تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند و سیستمی با کیفیت و با بهترین قیمت را به شما تحویل دهند.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود