سیستم لوله گالوانیزه تولید کننده مه

سیستم لوله گالوانیزه تولید کننده مه

سیستم تولید مه گالوانیزه از جمله دستگاه هایی است که در مکان های مختلف برای ایجاد هوای مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم داری ویژگی ها و مشخصاتی است که در ادامه آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

اجزای تشکیل دهنده سیستم گالوانیزه

  • شامل لوله های گالوانیزه 2.1 اینچ هستند.
  • اتصالات آن ها رزوه ایی گالوانیزه و برنجی است.
  • دارای نازل های مه پاش هستند.
  • پمپ های کارواش صنعتی در آن ها به کار رفته است.
  • دارای فیلتر هایی در قسمت ورودی آب هستند.

قرار دادن سیستم لوله گالوانیزه در محیط

برای پیاده سازی سیستم مه پاش لوله گالوانیزه به لوله و اتصالات خاصی نیاز داریم. قیمت تهیه لوله گالوانیزه در مقایسه با شلنگ های پلی آمید، پایین تر اما از مدل های پلی اتیلن گران تر است. هنگام اجرا و پیاده سازی این دستگاه ها هزینه سوراخ کاری و قلاویز شدن وجود دارد اما نیازی به هزینه کردن برای ایجاد پایه نازل نداریم. نصب این سیستم ها مقداری زمان بر است و دلیل آن وجود اتصالات رزوه ایی است.

مزایا و معایب سیستم لوله گالوانیزه

لوله های گالوانیزه به دلیل این که با آب در تماس هستند، به مانند دیگر قطعه های آهنی دچار زنگ زدگی می شوند. زنگ زدگی های ایجاد شده وارد سیستم می شود و سبب می شود که نازل های مه پاش دچار گرفتگی شوند، زیرا دارای سوراخ های بسیار ریزی هستند که توسط زنگ زدگی ها به سادگی مسدود می شوند.
این سیستم ها از تحمل فشار بسیار بالایی برخوردار هستند اما تحمل زیاد فشار توسط آن ها مزیت خاصی محسوب نمی شود. دلیل این مورد این است که فشار کاری استاندارد 70 بار است که تمامی انواع دیگر نیز قادر به تحمل این فشار هستند و در صورت استفاده از فشار بالا تر، عمر نازل ها کاهش پیدا می کند. به این دلیل است که این مورد مزیت قابل توجهی نیست.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود