سیستم فیتینگی استاندارد تولید کننده مه

سیستم فیتینگی استاندارد تولید کننده مه

سیستم های فیتینگی تولید کننده مه استاندارد که برای ایجاد تهویه مناسب در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند که در این مقاله از سامان طیور این مدل را مورد بررسی قرار می دهیم.

اجزای سیستم فیتینگی استاندارد

این سیستم به صورت کلی از اجزا و قطعات زیر تشکیل شده است:
  1. دارای پمپ کارواش صنعتی هستند.
  2. جهت ورود آب دارای فیلتر هایی مناسب هستند.
  3. نازل های مه پاش در آن ها در قرار داده شده است.
  4. دارای پایه های نازل با کیفیت هستند.
  5. شلنگ های مخصوصی با سایز 9.5 میلی متر دارند. این شلنگ ها از جنس پلی اتیلن، پلی آمید و یا استیل هستند.

ویژگی سیستم فیتینگی استاندارد

در این دستگاه های تهویه هوا هیچ گونه قطعات آهنی به کار نرفته است. این ویژگی آن ها سبب می شود که در صورت برخورد با آب پدیده زنگ زدگی رخ ندهد، در نتیجه سوراخ های ریز نازل هیچ گاه دچار گرفتگی و مسدود شدن نمی شوند. در صورت استفاده از سیستم مه پاش فیتینگی و به کار بردن آب با کیفیت با سختی پایین، هیچ گاه نگرانی بابت گرفتگی سر نازل ها نخواهید داشت.
فشار کاری استانداری که نازل های دستگاه می توانند تحمل کنند به اندازه 70 بار است و مدل فیتینگی این فشار را به خوبی قادر است که تحمل کند. در صورتی که فشار از این مقدار 70 بار بیشتر باشد، بدون شک عمر نازل ها کاهش می یابد.
نصب این انواع از دستگاه ها بسیار آسان و ساده است و تنها کافیست که شلنگ را به میزانی دلخواه برش دهید و آن را به درون پاپه نازل منتقل کنید.
جهت تهیه دستگاه های تهویه هوا مناسب و با کیفیت و با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید. نصب و آموزش های لازم برای شما انجام می شود و پس از خرید از خدمات پس از فروش ما نیز بهره مند خواهید شد.

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود